Staňte se prvním majitelem bytu 3+kk s vlastní zahrádkou v novostavbě v Líšťanech

  Lokalita : Líšťany, Plzeň-sever
  Evidenční číslo:
  Typ:
  Samostatně stojící
  Adresa:
  Líšťany, Plzeň-sever
  Cena:
  Info v RK
  Cena obsahuje:
  bez poplatků, včetně právního servisu, včetně DPH, s provizí RK
  Plocha užitná:
  56 m2
  Vlastnictví:
  Osobní
  Stav:
  Ve výstavbě
  Umístění:
  Klidná část obce
  Konstrukce:
  Cihlová

  Popis objektu

  Reality MID.ALS s.r.o Vám představuje jedinečnou příležitost koupit novostavbu bytu v malebné obci Líšťany, pouhých 16 km od Plzně.
  Tento byt o velikosti 3+kk je součástí třípatrového domu, který právě vstoupil do výstavby a nabízí dostatek prostoru a pohodlí pro Vaše každodenní potřeby. K dispozici zde budete mít vlastní zahrádku o ploše cca 70 m2, která Vám umožní relaxovat venku a trávit čas s rodinou a přáteli a vlastní parkovací stání přímo u domu.

  Prodej bude probíhat následujícím způsobem:

  1. Rezervační smlouva: Po vyjádření zájmu o koupi bytu podepíšeme rezervační smlouvu. Součástí této smlouvy je také úhrada provize, tím potvrzujete svůj zájem a rezervujete si daný byt.

  2. Smlouva o smlouvě budoucí o koupi: Po zhotovení smlouvy o smlouvě budoucí o koupi bytu bude nutné uhradit 40 % z celkové kupní ceny nemovitosti. Tímto krokem potvrzujete svůj závazek koupit daný byt.

  3. Dokončení hrubé stavby: Po dokončení hrubé stavby bytového domu bude nutné uhradit dalších 40 % z celkové kupní ceny nemovitosti. Tímto krokem je zajištěno, že byt je hotový a připravený k převzetí.

  4. Dokončení hrubých instalací: Po dokončení hrubých instalací, jako jsou elektřina, voda a topení, bude nutné uhradit zbývajících 20 % z celkové kupní ceny nemovitosti. Tímto krokem je zajištěno, že byt je plně připravený k převzetí a všechny instalace jsou funkční.

  Toto rozdělení plateb minimalizuje rizika pro kupujícího a zajišťuje, že platby odpovídají stavu dokončení nemovitosti.
  Pro Vaše naprosté pohodlí a jistotu při nákupu nemovitosti, zajistíme pro Vás také kompletní právní servis a případně i nejvýhodnější financování dle aktuálních úrokových sazeb.

  Obec Líšťany je ideálně umístěna v optimální poloze pouhých 20 kilometrů od Plzně. Tato vzdálenost zaručuje nejen snadný přístup ke všem důležitým zařízením a službám, ale také vytváří harmonický prostor pro spojení klidného venkovského života s bezproblémovým dosažením městských výhod.
  V bezprostředním okolí obce naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost, včetně obecního úřadu, pošty, mateřské školy a základní školy. Autem můžete během krátké doby dosáhnout Plzně i hypermarketu Globus (cca 10 minut). Díky nedávno otevřenému městskému okruhu je zajištěn efektivní pohyb do centra i dalších částí Plzně a okolí. Skvělá kombinace klidného prostředí venkova a snadné dostupnosti městských výhod dělá z Líšťan ideální místo pro bydlení, kde můžete naplno využívat všech předností obou světů.
  Věřím, že tato exkluzivní nabídka Vás zaujme a že se společně můžeme vydat na cestu k Vašemu novému domovu.

  Těším se na setkání s Vámi a na to, že Vám představím tento skvělý projekt a všechny jeho výhody.

  Základní info

  Umístění :
  Klidná část obce
  Typ objektu :
  Samostatně stojící
  Konstrukce :
  Cihlová
  Adresa :
  Líšťany, Plzeň-sever

  Cena obsahuje

  bez poplatků, včetně právního servisu, včetně DPH, s provizí RK

  Plochy

  Plocha podlahová:
  56m2
  Plocha sklepa:
  3m2
  Plocha zahrady:
  50m2

  Počty místností, umístění

  Patro, podlaží:
  3. podlaží
  Počet NP:
  3
  Typ objektu:
  patrový

  Energetická náročnost budovy/bytu

  Třída en. náročnosti:
  B - velmi úsporná
  Podle vyhlášky:
  vyhláška č. 264/2020 Sb.

  Máte otázku?